pardavimo plėtros vadybininkas

pardavimo plėtros vadybininkas
pardavimo plėtros vadybininkas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, atsakingas už produktų, gaminių ir paslaugų pardavimo analizę, pardavimo plėtros planų sudarymą ir jų įgyvendinimą, užsakymų ir pasiūlymų rengimą, už ilgalaikių ryšių su esamais klientais palaikymą ir naujų klientų paiešką. atitikmenys: angl. sales development manager pranc. responsable des nouveaux marchés, m šaltinis Vadovai ir vadybininkai : trikalbis [lietuvių-anglų-prancūzų] aiškinamasis žodynėlis : 217 terminų / [Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnyba ; parengė Danguolė Andriuškevičienė, Algirdas Tamulevičius, Vytautas Valiukėnas]. – Vilnius : Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnyba, 2006

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужно сделать НИР?

Look at other dictionaries:

  • responsable des nouveaux marchés — pardavimo plėtros vadybininkas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, atsakingas už produktų, gaminių ir paslaugų pardavimo analizę, pardavimo plėtros planų sudarymą ir jų įgyvendinimą, užsakymų ir pasiūlymų rengimą, už ilgalaikių ryšių… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • sales development manager — pardavimo plėtros vadybininkas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, atsakingas už produktų, gaminių ir paslaugų pardavimo analizę, pardavimo plėtros planų sudarymą ir jų įgyvendinimą, užsakymų ir pasiūlymų rengimą, už ilgalaikių ryšių… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”